سال نو مبارک ..... اعضای تیم خانه صلاحی ، شروع سال جدید را به هموطنان عزیز تبریک و شادباش میگوید اقامتگاه سنتی ، بومگردی... لذت اقامت در خانه ای سنتی در شهر کوهستانی اردکان اقامتگاه سنتی ، بومگردی خانه صلاحی اردکان شهری زیبا در چهار فصل سال اقامتگاه سنتی ، بومگردی خانه صلاحی طبیعت را در چهار فصل سال لمس کنید

اقامتگاه سنتی ،بومگردی خانه صلاحی

خانه ی صلاحی یکی از خانه های قدیمی با معماری خاص مناطق کوهستانی میباشد که در سه طبقه بصورت پلکانی در دامنه کوه ساخته شده است و محل زندگی یکی از خانواده های بزرگ فامیل صلاحی بوده است که تا سال 1380 مورد استفاده قرار میگرفته است.

در حال حاضر خانه صلاحی مورد بازسازی و مقاوم سازی قرار گرفته است و به عنوان اقامتگاه گردشگری و بومگردی-سنتی مورد استفاده قرار میگیرد ، اقامت در خانه صلاحی را تجربه کنید و خاطره ای خوش برای خود رقم بزنید.

خانه صلاحی میزبان شما در شهر همیشه زیبای اردکان میباشد.

ما در خانه صلاحی چه خدماتی را ارائه میدهیم؟

خانه صلاحی دارای 5 اتاق همراه با سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی میباشد.

یکی از اتاق ها دارای تخت و بقیه اتاق ها بصورت کف خوابی میباشد که تجهیزات خواب توسط خانه صلاحی برای شما تامین میشود

میهمانان خانه صلاحی میتوانند از بین غذاهای محلی و فصلی موجود در سپیدان ، غذای خود را انتخاب نمایند.

اگر غذای محلی را دوست ندارید، سفارش غذای خود را بدون هیچ مشکلی به ما بدهید تا برای شما آماده کنیم

در هر فصل سال تورهای مخصوصی در ” خانه صلاحی ” توسط راهنمایان تور ما برنامه ریزی میشود که شما میتواند بر اساس علاقه خودتان در هر کدام ثبت نام کنید

"خانه صلاحی" خانه ای سنتی و دوست داشتنی

تا حالا با تمام اعضای فامیل و خانواده خودتون یکجا جمع شده اید؟ خانه صلاحی این پیشنهاد رو به شما میده که تمام خونه رو برای یک مراسم دورهمی خانوادگی رزرو کنید .

خانه صلاحی

نوشته های ما را مطالعه کرده اید؟

اینستاگرام خانه صلاحی